نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مراسم مروری بر فیلم های چهل و هفتمین جشنواره فیلم رشد برای دانش آموزان با نیازهای ویژه

مراسم مروری بر فیلم های چهل و هفتمین جشنواره فیلم رشد برای دانش آموزان با نیازهای ویژه


از پنجم تا دهم اسفندماه:

مراسم مروری بر فیلم های چهل و هفتمین جشنواره فیلم رشد از پنجم اسفندماه با حضور مسئولین استانی و نماینده وزارت آموزش و پرورش در سالن همایش های رسولیان آغاز شد.

در این جشنواره تمامی دانش آموزان مدارس ابتدایی ، متوسطه اول و دوم طی سانس های مختلف با حضور در سالن همایش های رسولیان به تماشای فیلم های این دوره از جشنواره نشستند.

همچنین در چهارمین روز از برگزاری این جشنواره دبیر جشنواره و کارشناس دانش آموزان جسمی و حرکتی با حضور در آموزشگاه ضرابی برای دانش آموزان جسمی و حرکتی این فیلم ها را به نمایش گذاشتند.

دهشیری کارشناس دانش آموزان جسمی و حرکتی در ابتدا توضیحاتی درخصوص این جشنواره ارائه کرد وگفت: مدیریت آموزش و پرورش استان یزد تنها استانی است که فیلم های این دوره از جشنواره را برای دانش آموزان با نیازهای ویژه به نمایش گذاشته است.

به گزارش دبیرخانه مرکزی جشنواره بین­ المللی فیلم رشد از اول بهمن ماه ۱۳۹۶ لغایت اسفندماه جاری، مرحله­ استانی چهل و هفتمین جشنواره بین­ المللی فیلم رشد در ۱۰ استان کشور برگزار گردیده است. استان­های فارس و خوزستان اولین استان­هایی بوده­ اند که از تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ لغایت ۱۳۹۶/۱۱/۴ همزمان با هم مرحله استانی این جشنواره را برگزار نموده­ اند. استان­های قزوین، سمنان، قم، گلستان، هرمزگان، بوشهر، یزد و کرمان دیگر استان­هایی بوده­ اند که فیلم­های جشنواره چهل و هفتم را در مراکز مختلف برای دانش ­آموزان، فرهنگیان و خانواده­ ها به نمایش گذاشته ­اند.

لازم به ذکر است مراسم استانی این جشنواره در یزد از پنجم تا دهم اسفندماه برگزار شد.