نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد در جمع کارکنان اداره آموزش و پرورش استثنایی یزد

حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد در جمع کارکنان اداره آموزش و پرورش استثنایی یزد" احمد شیرزاد " همزمان با روز کارمند در جمع کارمندان اداری آموزش و پرورش استثنایی حضور یافت و با تبریک  هفته دولت و گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان رجائی و باهنر گفت : کارمندان آموزش و پرورش معلمانی هستند که با اخلاق معلمی به مردم خدمت می کنند و این ویژگی در حوزه دانش آموزان استثنایی الطاف دیگری دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد با برشمردن ویژگی های کارکنان دولت درآموزش و پرورش گفت : همه کارکنان آموزش و پرورش اعم از اداری ، آموزشی ، پشتیبانی و ...فی نفسه معلم هستند و به این کسوت افتخار می کنند .

وی افزود : کارکنان آموزش و پرورش باید ازلحاظ رفتاری "با فضیلت " از نظر دانشی " سرآمد " و از لحاظ اجرائی " کارآمد"  باشند .

ایشان شهیدان رجائی و باهنر را معلمانی وارسته و شاخص دانست که خالصانه وخاشعانه به مردم خدمت کردند و دراین راه به فیض شهادت نائل شدند و امروز به عنوان الگوه های خدمت از آنان یاد می شود .

"شیرزاد" با یادآوری این نکته که  مجموعه تلاش های  آموزش و پرورش درمدرسه نمود پیدا می کند اظهار امیدواری کرد سال تحصیلی جدید ، سالی سراسر موفقیت برای همه دانش آموزان استان علی الخصوص دانش آموزان با نیاز های ویژه  باشد .

درادامه این نشست هریک از کارکنان اداره ضمن گفتگو با مدیرکل آموزش و پرورش  مسائل مختلف کاری و شخصی خود را با ایشان درمیان گذاشتند.