نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تلاش معلمان یزدی در تداوم آموزش دانش آموزان ستودنی است

تلاش معلمان یزدی در تداوم آموزش دانش آموزان ستودنی است


استاندار یزد: توجه و اهتمامی که آموزش و پرورش به موضوع آموزش دانش آموزان داشته واقعا قابل تحسین است و در رصد و بررسی دانش‌آموزانی که امکانات لازم را ندارند اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، "محمدعلی طالبی" در اولین نشست شورای آموزش و پرورش استان در سال جاری اظهار داشت : تداوم فعالیت‌های آموزشی در قالب آموزش مجازی و همچنین رصد و پیگیری امور آموزشی دانش آموزان توسط آموزش و پرورش استان تحسین برانگیز است و بخش قابل توجهی از دغدغه خانواده‌ها را در خصوص آموزش در دوران شیوع بیماری کرونا رفع کرده است.

 

محمد علی طالبی استاندار یزد  افزود : در ایام تعطیلی مدارس به دلیل شیوع ویروس کرونا، شاهد فعالیت آموزشی کادر آموزش و پرورش ،مدیران و  معلمان استان در فضای مجازی بودیم که این رویکرد باعث شد تا فرایند آموزش در استان تعطیل نشود.

رئیس شورای آموزش و پرورش استان یزد با بیان اینکه امکان ارتباط بعضا تا 30 درصد دانش‌آموزان در مدارس و مناطق محروم استان برقرار نیست گفت: توجه و اهتمامی که آموزش و پرورش به این موضوع داشته واقعا قابل تحسین است و در رصد و بررسی دانش‌آموزانی که امکانات لازم را ندارند اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته است.

 

استاندار یزد همچنین از شهرداری و شورای شهر که دغدغه‌مندانه و داوطلبانه در امور مختلف اجتماعی و فرهنگی مشارکت می کنند قدردانی کرد و اظهار داشت: یکی از نکات مثبت در دوران کرونا همین تلاش و مشارکت جمعی خیران و دستگاه‌ها ی مختلف در امور استان است.

"محمد علی طالبی" از مسئولان آموزش و پرورش خواست برای روزهای آینده برنامه‌ریزی مدونی صورت گیرد تا در ادامه سال تحصیلی دانش آموزان با مشکل مواجه نشوند و یادآور شد: ادامه روند آموزشی دانش آموزان منوط به تصمیمات  ستاد ملی و استانی مقابله با ویروس کرونا خواهد شد.