نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری اولین جلسه شورای انجمن اولیا و مربیان مدارس استثنایی استان یزد

برگزاری اولین جلسه شورای انجمن اولیا و مربیان مدارس استثنایی استان یزددر اجرای آیین نامه تشکیل شوراهای انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش اولین جلسه شورای انجمن اولیا و مربیان مدارس استثنایی استان یزد با حضور نمایندگان انجمن اولیا و مربیان مدارس استثنایی چهارشنبه مورخ 14/9/97 در سالن اجتماعات ادراه آموزش و پرورش استثنایی استان یزد برگزار گردید.

آقای پایدار رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی و رئیس شورای انجمن اولیاء و مربیان مدارس استثنایی استان ضمن خیر مقدم  و تشکر از حاضرین، نقش و اهمیت انجمن اولیا و مربیان در توسعه ، برنامه ریزی های استانی و منطقه ای را بیان نموده و با تبیین نقش اولیای دانش آموزان در برنامه ریزی های آموزشی و پرورشی خواستار مشارکت هرچه بیشتر و فعال خانواده ها شدند و در ادامه گزارشی از عملکرد شورا در سال گذشته و نیازها و ضرورت های آموزش و پرورش استثنایی استان یزد در سال تحصیلی جاری در حوزه های آموزشی ، پرورشی ، توانبخشی ، عمرانی را بیان نمودند.

آقای پیمان فر رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان نیز درباره اهمیت و نقش انجمن اولیا و مربیان در مدارس و هدف از تشکیل شورای انجمن اولیا و مربیان مباحثی را عنوان کردند.

مرور بخشنامه و تشریح اهداف و وظایف شورا توسط دبیر شورا ، توضیحات کارشناس امور مالی در خصوص سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان استثنایی همچنین ارائه گزارش اجمالی آقای تقی زاده به عنوان رئیس انجمن اولیا و مربیان مدارس استثنایی درباره فعالیت ها و برنامه شورای انجمن اولیا و مربیان طی دو سال گذشته از دیگر برنامه های این نشست بود.

در ادامه با اعلام آمادگی داوطلبین، اعضای داوطلب معرفی شده و با توزیع برگ اخذ رای، رای گیری انجام شد و نتایج آرا اعلام گردید.

تجلیل از انجمن های برتر کشوری و استانی مدارس استثنایی استان پایان بخش برنامه های این شورا بود.