نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اهداء بن خرید رایگان لوازم التحریر به دانش آموزان با نیاز های ویژه استان از طرف خیرین صنف زرگر یزد

اهداء بن خرید رایگان لوازم التحریر به دانش آموزان با نیاز های ویژه استان از طرف خیرین صنف زرگر یزددر نشستی که با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان برگزار شد خیرین اتحادیه صنف زرگر یزد تعداد 800 عدد بن خرید رایگان لوازم التحریر به ارزش 400 میلیون ریال برای دانش آموزان بی بضاعت تحت پوشش مدارس عادی و استثنایی استان یزد اهداء کردند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد با اشاره به سوابق و همت خیرین نیک اندیش استان، اقدامات خیرمندانه اتحادیه صنف زرگر را ارزشمند دانسته و از خدمات ایشان به مجموعه آموزش وپرورش استان خصوصا دانش آموزان با نیازهای ویژه یزد تشکر و قدردانی کردند.

پایدار، رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی یزد در ابتدای این نشست ضمن ارائه گزارشی از اقدامات خیرمندانه صنف زرگر و موسسه خیریه ریحانه الرسول در سنوات اخیر از مدیر عامل و اعضای محترم هیئت مدیره آن تشکر و قدردانی کرد.

صابری نماینده اتحادیه و از اعضای هیئت مدیره موسسه خیریه ریحانه الرسول وابسته به اتحادیه صنف زرگر نیز ضمن تشکر از آموزش و پرورش در خصوص مهیا کردن فضای قابل اعتماد برای انجام فعالیت ها خیرمندانه برای افراد نیکوکار و خیر، علاقه مندی موسسه برای مشارکت در امور خیری و بویژه کمک به دانش آموزان استثنایی را خاطر نشان ساخت  .

تامین و توزیع لوازم التحریردرآغاز سال تحصیلی ، توزیع پوشاک شب عید ، مساعدت های نقدی و غیر نقدی در طول سال تحصیلی ، بخشی از اقدامات ارزشمند موسسه خیریه ریحانه الرسول بوده است.