نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

راه اندازی یک مدرسه خاص دانش آموزان اُتیسم تا سال آینده در یزد

رئیس دفترامورآموزش و پرورش سازمان برنامه و بودجه : امیدوارم بتوانیم در سال 96 یک مدرسه خاص اُتیسم دراستان یزد داشته باشیم .

رئیس دفترامورآموزش و پرورش سازمان برنامه و بودجه : امیدوارم بتوانیم در سال 96 یک مدرسه خاص اُتیسم دراستان یزد داشته باشیم .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد "دکتر علی اللهیار ترکمن " رئیس امور آموزشی و پرورشی سازمان برنامه و بودجه که برای نظارت براعتبارات تخصیص یافته و فعالیت های که آموزش و پرورش درتفاهم نامه ها با سازمان برنامه مبادله می کند به یزد سفر کرده بود درجریان بازدید از فعالیت های آموزش و پرورش استثنائی گفت : امیدوارم با هماهنگی سازمان برنامه و بودجه استان بتوانیم درسال 1396 یک مدرسه خاص اُتیسم برای کودکانی که مبتلا به این نقیصه هستند دراستان یزد داشته باشیم .

"دکتر اللهیار ترکمن " بر ضرورت فراهم آوردن شرایط خاص تحصیلی برای کودکان استثنائی تاکید کرد و افزود : استان یزد از استانهای پیشرو درنحوه اداره و نظارت بر مدارس استثنائی است .

وی به بررسی برخی از کمبودها و تجهیزات مدارس استثنائی استان اشاره کرد و گفت : تعمیر و تامین سیستم گرمایشی مدارس ، تامین تجهیزات توانبخشی برای کودکان جسمی و حرکتی و راه اندازی یک مدرسه اتیسم از جمله مواردی است که برای تامین اعتبار آن تلاش خواهیم کرد .