نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی در سومین نشست شورای آموزش وپرورش در سال 96

حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی در سومین نشست شورای آموزش وپرورش در سال 96


معاون وزیر آموزش وپرورش از حمایت استاندار یزد ازدانش آموزان استثنائی قدردانی کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان سومین نشست شورای آموزش وپرورش استان یزد به ریاست استاندار و با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنائی کشور در سالن اجتماعات شهید ساداتی برگزارشد .

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد درابتدای این نشست با اشاره به اینکه این اولین جلسه شورا پس از انتخابات 29 اردیبهشت است از حضور و نقش آفرینی احاد مردم به ویژه فرهنگیان در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراها قدردانی کرد و افزود : فرهنگیان استان یزد در خلق این حماسه ، مشارکتی کم نظیر داشته اند

احمد شیرزاد درادامه به وضعیت آموزش و پرورش استثنائی استان اشاره کرد و  گزارشی  از اقدامات انجام شده در برای ساخت سالن ورزشی ویژه دانش آموزان با نیازه های ویژه و ساخت مدرسه اتیسم دریزد ارائه کرد

شیرزاد نگاه ویژه مسئولان استانی به ویژه استاندار یزد را برای حمایت از دانش آموزان با نیازه های ویژه را ستود و افزود: استاندار یزد برای دومین بار متوالی مجموع هدایای خود را به دانش آموزان اسثثناائی استان اهدا نموده اند .

وی بررسی وضعیت آموزش وپرورش دانش آموزان با نیازه های ویژه دراستان یزد و برنامه های طرح اوقات فراغت را ازدستورسومین نشست شورای آموزش وپرورش درسالجاری ذکرکرد و از حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش وپرورش استثنائی کشور ومعاونین وی دراین نشست قدردانی کرد.

پایدار رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان نیز با ارائه تحلیلی از عملکرد آموزش و پرورش استثنایی استان اهم نیازهای مجموعه آموزش و پرورش استان را بیان کرد.

دراین نشست معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش وپرورش استان یزد با اهدای لوح تقدیر از  حمایت استاندار یزد از دانش آموزان استثنائی و اهدای هدایای خود به دانش اموزان با نیازهای ویژه استان قدردانی کرد دراین لوح تقدیر چنیین آمده است :

جناب آقای مهندس میرمحمدی

استاندار محترم یزد

سلام علیکم

اقدام نیکوی حضرتعالی درحمایت معنوی از دانش آموزان استثنائی و تواضع ، فروتنی و کرامت بی دریغتان نسبت به این عزیزان ستودنی و شایسته تقدیر و تشکر است .

این جانب به عنوان معلم دانش اموزان استثنائی بدینوسیله از خدمات شایسته حضرتعالی درحمایت از آموزش وپرورش استثنائی قدردانی نموده و امیدوارم این اقدام زیبا و شایسته ، الگوئی برای سایر خدمتگزاران و خادمان جامعه اسلامی قرارگیرد

امیدوارم درخدمت به امت اسلامی همواره موفق و پیروز باشید

دکترمجید قدمی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش وپرورش استثنائی.