نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تقدیر ویدئو کنفرانسی از معلمین نمونه آموزش و پرورش استثنایی

��با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی، اعضای شورای معاونین، روسای و کارکنان ادارات آموزش و پرورش استثنایی استان ها و ۱۰ معلم نمونه از هر استان ، مراسم بزرگداشت هفته معلم و تقدیر از معلمین نمونه استان ها به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

جلسه استان یزد در محل اداره آموزش و پرورش استثنایی استان  تشکیل گردید و همکارن مربوطه  به صورت حضوری و غیر حضوری در این نشست ویدیویی شرکت کردند .

 

پایدار رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان خاطر نشان کرد در فرایند انتخاب و معرفی معلمین و مربیان شاخص و برگزیده توسط کمیته بزرگداشت مقام معلم سال 99 سرکار خانم فخر آبادی به عنوان معلم شاخص مدارس استثنایی استان تعیین و توسط مقام عالی وزارت مورد تجلیل قرار گرفتند همچنین آقایان علی قاسمیان زواره و محمد علی حبیبیان نیز به عنوان برگزیده معلمان و مربیان مدارس استثنایی استان و جزء فهرست 10 نفر کشوری توسط معاون وزیر و ریاست سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور مورد تجلیل قرار گرفتند. منتخبین مدارس استثنایی نیز توسط رییس آموزش و پرورش استثنایی استان مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

قابل ذکر است آموزش و پرورش استثنایی وظیفه ارائه خدمات آموزشی ، پرورشی و توانبخشی به هفت گروه از دانش آموزان با نیازهای ویژه ( آسیب دیده بینایی ، شنوایی ، ذهنی ، جسمی حرکتی ، اتیسم ، دارای اختلالات یادگیری و چند معلولیتی ) می باشد که 500 نفر از معلمین و مریبان مربوطه در 33 مدرسه مستقل و 6 کلاس ضمیمه در مدارس عادی در سطح استان به این دانش آموزان خدمت رسانی می کنند.